Telefon Alan Yerler

Telefon alan yerler hizmet sitesini sizlere tanıtmak isterim. Hepimizin dönem dönem telefonunu değiştirme ihtiyacı olmaktadır. Bizde yaklaşık 3 yıl önce bu gibi bir durumla karşılaştık. İkinci el cep telefonumuzu satmak için ikinci el telefon alan yerler arayışına başladık. Peki bu durumda neden sahibinden.com veya letgo gibi platformları tercih etmedik yazımızın devamında bunu detaylıca sizlere anlatayım.

cep telefonu alan yerler
cep telefonu alan yerler

İkinci El Cep Telefonu Alan Yerler

Satmak istediğimiz ikinci el cep telefonu için ilan sitelerini tercih etmedik. Aslında zamanı olan tercih edebilir fakat ben hem uğraşmak hem de zaman kaybetmemek için google da “Telefon Alan Yerler” diye arayışa girdim. Tam bu noktada ikincielfiyat.com sitesiyle karşılaştım. Daha önceleri basit bir ara yüze sahip bu sitenin iletişim sayfasından görüşme sağladım. Cep telefonumu satmak istediğimi belirttim. Tam bu noktada yaklaşık 30 dakika içerisinde istanbul Kadıköy’deki adresime gelip telefonumu değerinde aldılar. Düşünsenize belirttiğiniz adrese firma personeli geliyor inceleme yapıp sözleşme doldurtarak, nakit ödeme yaparak telefonu satın alıyor:) Benim için muazzam bir fırsat oldu bu durum.

ikinci el cep telefonu alan yerler
ikinci el cep telefonu alan yerler

Cep Telefonu Alan Yerler

ikincielfiyat.com firma personeli ile cihazı incelerken 2-3 dakika sohbet ettik. Tam bu noktada hem sıfır cep telefonu alan yerler olarak hem de ikinci el cep telefonu alan yerler olarak hizmet verdiklerini öğrendim. Tam bu konuda avantajlı gördüğüm noktaları sizinle paylaşayım.

  • 20-30 dakikada adrese geliyorlar
  • Whatsapp hatlarından 7/24 iletişime geçebiliyorsunuz
  • İlk görüşmede eğer belirttiğiniz durumlardan farklı bir durum yoksa verdikleri fiyat neyse geldiklerinde de aynı fiyatı veriyorlar (Bu noktada telefonda farklı geldiklerinde farklı fiyat veren hatta benzin parası gibi ekstra paralar isteyen farklı firmalar olduğunu öğrendim tamda bundan dolayı tedirgindim. Ama İkincielfiyat.com tarafında böyle bir sorun yaşamadım)
  • İşini bilen yardımcı olan temsilciler
  • Satış sözleşmesi doldurulması(Bu durum çok kritik arkadaşlar, elektronik kimliği olan bir cihaza sahipseniz telefon, tablet veya laptop gibi satarken kimlik eşliğinde bir sözleşme doldurmanız gerekli. Sonraki süreçte verdiğiniz cihazdan suç işlenirse sizin üzerinize görünür bu durumda siz suçlu olur uğraşırsınız. Elinizde kesinlikle satış sözleşmesi olsun.

Sıfır Telefon Alan Yerler

Yukarıda da belirttiğim gibi hem ikinci el hem de sıfır telefon alan yerler olarak hizmet vermekteler. Hatta süreç içerisinde bir kaç çalışmadan sonra şuan ki güncel Site tasarımını ben yaptım. Aramızda bir ticari döngü oldu. Kendilerine başarılar diliyorum. Sizde telefonunuzu satmak isterseniz ikinci el veya sıfır fark etmeksizin ikincielfiyat.coma ulaşabilir ve değerinde telefonunuzu satabilirsiniz.

Telefon Alan Yerler ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Eski cep telefonları nereye satılır?

Çok sayıda geri dönüştürülmüş cep telefonu yenilenmiş telefon olarak satılabiliyor. Ülkemizde bu işi profesyonel olarak yapan ikincielfiyat.com ‘dur. Üstelik değerinde satış yapabiliyorsunuz. Bu firmadan teklif almadan satmayın.

Telefoncu 2 el telefon alır mı?

Evet, Telefonculara 2.el telefon satabilirsiniz. Ama bu süreçte fiyat kaybınız çok olur. 2.el telefon neresi alır diye merak ediyorsanız ikincielfiyat.com ile görüşebilirsiniz.

İkinci el telefon satmak suç mu?

Hayır neden suç olsun ki? Sadece telefonunuzu kime sattığınıza dair bir belgeniz olması ileride oluşacak sorunları engellemiş olur.

Telefonumu satmak tehlikeli mi?

Satış belgesi düzenlemeden alıcıyı tanımadan cep telefonunu satan kişilerin IMEI numaraları kötüye kullanılıyor. Dolandırıcılar bu cep telefonlarını satın aldıktan sonra sahte kimlikle ya da açık hat alarak kişinin cep telefonunu dolandırıcılık gibi yasadışı olaylarda kullanıyor. Tamda bu yüzden sattığınız da bir sözleşme imzalamanız sizi konudan çıkaracaktır.

Evet, Hizmet veren siteler kategorimiz için oluşturduğumuz, telefon alan yerler yazımızın sonuna geldik. Sitemizi takip ederek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. İyi Günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.