Anasayfa » Sons Of The Forest Açılmıyor

Sons Of The Forest Açılmıyor

Sons of the forest sonunda çıktı. Fakat bir çok hatayla da karşılaşıyoruz. Sons of the forest erken erişim olarak 23 şubat 2023 tarihinde yayınlandı. Bir çok yayıncı oyunu oynayarak sizlere tanıttı. Şimdi gelelim sorun kısmına bir çok kişide sons of the forest oyunu açılmama, dll hatası veya oyun içi yüklenmeme sorunu yaşıyor. Kendi yaşadığım sorundan yola çıkarak diğer sorunları da nasıl çözeceğinizi size anlatacağım.

Sons Of The Forest Kapanıyor

Sons of the forest oyununu steam üzerinden satın aldım. Yükleme bittikten sonra normal bir şekilde tek oyunculu oyunu başlatmak istediğimde yükleme ekranın görseldeki hatayla karşılaştım. Bilgisayar tepki vermeden oyunu kapatıyordu. Çözmek için biraz incelediğimde internette bir çözüm bulamadım. Sons of the forest oyun açılırken kapanma, loading ekranında kapanma hatasını steam üzerinden “oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” ile bu sorunu çözdüm sizde bu yolla sorunu çözebilirsiniz.

Sons Of The Forest Açılmıyor Düzeltme
Sons Of The Forest Açılmıyor Düzeltme

Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama yaparak bu sorunu çözdüm. Hatasız bir şekilde çalışmaya başladı.,

Sons Of The Forest Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak

Steam üzerinden diğer oyunlarda da sorun yaşadığınız taktirde. Dosya doğrulama sistemi ile sorunları çözebilirsiniz. Sons of the forest oyununda yani forest 2 oyununda loading ekranında kapanma hatasını bu şekilde çözdüm. Sizlerde çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.;

Son of the forest Açılmama hatasının çözümü

  • Steam kütüphanenizde “Son of the Forest” üzerine sağ tıklayıp özellikler kısmına gelin,
  • Açılan menüde sol taraftan “yerel dosyalar” sekmesini tıklayın.
  • Görselde olduğu gibi “oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula…” sekmesine tıklayın.
  • Dosyaları taramasını ve hatalı dosyaları tekrar indirip kurmasını bekleyin.
Steam Hata gidermek, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama
Steam Hata gidermek, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama

İşlem bu kadar bunu yaptıktan sonra sorunsuz şekilde oynayabileceksiniz. Oyunun erken erişim olmasından kaynaklı zaman zaman farklı hatalar olabilir tamda bu noktada sitemizi takip ederek hataların çözümlerine “Update” gelene kadar ulaşabilirsiniz.

Sons Of The Forest Dll Hatası

Yukarıda “Sons of the forest açılmama” hatasından ve çözümünden bahsettik ayrıca birde Dll hatası mevcut. Daha önce paylaştığım yazımda bulunan All dll pack dosyasını indirerek sons of the forest oyununda aldığınız dll hatasını kolayca giderebilirsiniz.

Sons Of The Forest Tüm Dll Hatalarını Düzeltmek

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ Rarpass: mehmetcalisir.com.tr

Dosyayı tekrar buradan paylaşıyorum. Dll hatalarını nasıl giderebilirim? sorusunun cevabına buradaki konumdan bakabilir ve kurulumu basitçe yaparak sadece sons of the forest Dll hatası içinde değil, bilgisayarda oyun veya programlarda karşılaştığınız her türlü dll hatasını giderebilirsiniz.

Farklı sorunlar yaşarsanız yorumlar kısmından bana bildirebilirsiniz. Elimden geldiğinde yardımcı olurum.

Sons Of The Forest Açılmıyor

Sons Of The Forrest Fiyatını Merak edenler Aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Sons of the forrest, dying light2, 7 days to die vb. gibi survival, hayatta kalma oyunları yayınlayan bir yayıncıyı sizlerle paylaşmak istiyorum Mitheroso.

Mitheroso survival oyunları başta olmak üzere fifa 2023 ve yeni çıkan bütün oyunları ekibiyle beraber oynayarak sizlere keyifli vakitler sunuyor. Mitheroso Youtube kanalından tüm bilgilerine ulaşabilir takip edebilirsiniz.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir