Site Tasarımı

WordPress alt yapısını kullanarak site tasarımı yapıyoruz. Firmanız için kurumsal bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi temsil eden modern tasarıma sahip bir web sitesi oluşturup, müşterilerinize ve kitlenize güzel bir imaj sunmanızda yardımcı olabiliriz.

WordPress Site Tasarımı

WordPress alt yapısını tercih etmemizin sebebi hem basit panel kullanımı, hem de kullanıma rahat sunumuyla alakalı. Neredeyse %100 optimize çalışması sayesinde google sıralamaların da daha üst pozisyonlarda rahat yer alabiliyorsunuz. Ayrıca eklenti seçenekleriyle beraber daha optimize işlemler yapabiliyoruz. Seo çalışmasının basitliği ve kontrolün kolay olması wordpress alt yapısını tercih etmemizi sağlamaktadır.

Sitenizi Biz Tasarlayalım

Oluşturmak istediğiniz siteyi bizimle paylaşırsanız ortalama 2-3 iş günü içerisinde sitenizi hazırlayıp teslim ederiz. Kurulumda premium wordpress teması kullanarak temiz ve modern bir tasarım oluşturuyoruz. Kurumsal bir imzanız veya istediğiniz web sitesini oluşturarak kitlenize daha modern bir görsel sunmanızı sağlıyoruz.