fiyatinedir.net

Fiyatinedir.net son zamanlarda en keyif aldığım projelerimden birisi olmuştur. Son dönemdeki ekonomideki olumsuz koşullar, Rusya ve Ukrayna arasında savaşın olumsuz yansımaları ülkemizde herkesi fiyat araştırma noktasında buluşturdu. Fiyatinedir.net tamda bu konuda Fiyat araştırma platformu olarak hizmet hayatına başladı. fiyatinedir.net güncel fiyat araştırma platformudur.

Müşterim bu projeyi bana sunduğunda çok heyecanlandım, Hepimiz aktif olarak gerek online gerek fiziksel olarak alışveriş yapmaktayız peki tamda bu noktada fiyat araştırmasını hepimiz gerçekten yapıyor muyuz?

fiyatinedir.net
Güncel fiyat bilgileri araştırma platformu

Fiyatinedir.net Hakkında

Fiyatinedir.net kullanıcı bilgilendirme amacıyla kurulan bir hizmet platformudur. 28 aralık 2020 yılında hizmet vermeye başlayan platformumuz %100 doğruluk ile güncel fiyat bilgisine ulaştırmayı benimsemiştir. Vizyonumuz sitemizde yer alan bilgilerden bir kafenin menü fiyatından, mahallenizin tesisatçısından, almak istediğiniz bir elektronik ürünün fiyatından vb. güncel, uygun fiyatı öğrenmenize ve karşılaştırma yaparak tercihte bulunmanıza yardımcı olmaktır. Güncel fiyat bilgilerini instagram, facebook, pinterest, twitter gibi sosyal mecralarda da paylaşarak daha çok kullanıcıya ulaşmak istemekteyiz. Youtube kanalımızdan zaman içerisinde ürün incelemeleri yaparak fiyat farkı doğrultusunda ürünün kalite durumunu da sizlerle paylaşmış olacağız.

Kısa bir örnekle siteyi anlatalım.

Yemek yapacaksınız, bu arada Ana Yemek Tarifleri sitemizden de yemek tariflerine bakabilirsiniz. Yapacağınız yemek için sizlere un ve yağ lazım. Bunun için bir fiyat araştırması yapmak istiyorsunuz; Google da Bim Un Fiyatları diye araştırma yaparak fiyatinedir.net sitesine ulaşabilir, güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizlere birde yağ lazım demiştik bunun için yine google da Bim Yağ Fiyatları araştırması yaparak fiyatı nedir sitesine ulaşıp güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Fiyat Araştırma Platformu

Üstelik fiyat bilgileri sadece market fiyatları da değil, Sağlık fiyatları, inşaat fiyatları, bim fiyatları, eğitim fiyatlarından tutun alkol fiyatlarına kadar bütün kategorilerde fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Fiyatı nedir youtube kanalıda mevcut buradan da güncel fiyat bilgileri takip edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse;

Sizlerde fiyatinedir.net sitesini takip ederek sürekli güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Çoğu fiyat bilgisi sorgulamada fiyatı nediri google da üst sıralarda görmeniz zaten mümkün. Bunun yanında hizmet verdiğim siteyi bende sizlere tanıtmak istedim. Fiyatinedir.net üzerinde seo, adsense ve tasarım çalışmaları verdim. Bu noktada her işlemin + olarak geri dönüşünü görmem ve yukarı ivme ile ilerleyişi çok hoşuma gidiyor. Sizlerde Adsense geliri elde etmek için site yaptırmak veya mevcut sitenizde seo çalışması, adsense çalışması yaptırmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Siteniz için Google Ads reklam hizmeti de vermekteyiz. Google ads reklamlarını fiyatı nedir dede zaman zaman kullanmaktayız. Olumlu ve kazanılan geri dönüşler ile gücüne güç katarak ilerliyor. Fiyatinedir.net sitesinde bir satış söz konusu olmasa da kullanıcı kazanımı ve bilgilendirme noktasında yukarı ivme ile sürekliliğini korumaya devam ediyor.

Fiyatinedir.net iletişim

Fiyatı nedir sitesi ile iletişime geçmek için en hızlı yol maildir. nedirfiyati@gmail.com mail adresinden hızlıca dönüş alabilirsiniz.

Site yayın hayatına adsense gelirleri, backlink gelirleri ile devam etmektedir. Sizlerde sitenize güç katmak isterseniz  backlink almak için iletişime geçebilirsiniz.